قطعا یکی از افرادی که دنبال شغلی با درآمد بالا هستند، شما هم هستید. بارها این مورد را در شبکه های اجتماعی و یا در اینترنت سرچ کردید اما پاسخ درستی نیافتید. دلیل آن هم این است که مشاغل پردرآمد زیادی در حوزه های مختلفی وجود دارد. موضوع بسیار مهم این است که شما باید شغل پردرامدی را انتخاب کنید که صرف نظر از درامد بالای آن به آن علاقه مند نیز باشید. در میان مشاغل پردرآمد مشاغل فنی رتبه ی خوبی نیز کسب کرده است. خیلی از افراد به انجام کارهای فنی علاقه ی بسیاری دارند. در این مقاله پر درآمدترین شغل تعمیرات را خدمت شما معرفی می کنیم.

نصب و تعمیرات پکیج پر درآمدترین شغل تعمیرات

اکثر منازل امروزه به پکیج دیواری برای تامین آب گرم مصرفی و محیط تجهیز شده اند. پکیج های دیواری هم مانند هر وسیله ی گرمایشی دیگر طی گذشت زمان آسیب می ببینند و به تعمیر نیاز پیدا میکنند. در این اوضاع که بیکاری یکی از معزلات اصلی جوانان یا سرپرست خانوارها است. میتوانید دست به کار شوید و یک حرفه ی تخصصی را یاد بگیرد. کسب درآمد کنید و آینده ی شغلی خود را تضمین کنید. تعمیر پکیج دیواری یکی پر درآمدترین شغل تعمیرات، از مشاغل با بازار کاری عالی و درآمد بسیار عالی میباشد. شما با آموزش نصب پکیج دیواری و همچنین آموزش تعمیر پکیج دیواری میتوانید در این زمینه متخصص شوید و آینده شغلی خود را تضمین کنید. لازم به ذکر است که شغل تعمیرات پکیج دو فصل است و شما در دو فصل میتوانید در این زمینه فعالیت کنید.

تعمیرات پکیج پر درآمدترین شغل تعمیرات

تعمیرات موبایل پر درآمدترین شغل تعمیرات

یکی از مشاغل پر درآمد در ایران و خارج از کشور آموزش تعمیرات موبایل است. شما با یادگیری تعمیرات موبایل میتوانید درآمد زیادی کسب کنید. با فراگیری این حرفه میتوانید شروع به تعمیر انواع گوشی ها در برند های مختلف کنید و در کنار کار تعمیرات در فروش لوازم جانبی موبایل مانند قاب گلس ایرپاد و … هم فعالیت کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید. در مقاله ی تحت عنوان بازار کار تعمیرات موبایل، بازار کار این رشته را مفصل توضیح دادیم.

تعمیرات موبایل شغل پر درآمد تعمیرات

برق خودرو از مشاغل پردرآمد

قبل از توضیح بازار کار برق خودرو به عنوان یکی از مشاغل پر درآمد تعمیرات به صورت مختصر برق خودرو را تعریف میکنیم. انرژی مورد نیاز خودرو توسط مجموعه ای از سیستم های الکتریکی و الکترونیکی تامین می شود. سیستم برق خودرو بخش اساسی و حیاتی خودرو میباشد که زیر مجوعه های زیادی دارد و انجام بخش عمده وظایف خودرو به عهده ی این بخش میباشد. اگر عیب و ایرادی در یک جز این مجموعه وجود داشته باشد عملکرد قطعات فنی خودرو دچار مشکل میشود و از دست میرود.

با آموزش برق خودرو شما میتوانید در قسمت های مختلف مربوط به برق خودرو مشغول به فعالیت شوید. برق خودرو زیر شاخه های زیادی دارد. میتوانیم نصب ضبط و باند خودرو، نصب دزدگیر، رفع مشکل برق از جمله باطری و استارت و دینام، تعمیر و عیب یابی کولر و بخاری خودرو، تعمیر صندلی و آینه برقی خودرو، ایسیو و … را نام ببریم. شما میتوانید در هرکدام از بخش های گفته شده مشغول به فعالیت شوید و کسب درآمد کنید. 

 امروزه زندگی همه ی افراد وابسته به اتوموبیل ها میباشد. به دلیل اصطحلاک زیاد و طی کردن مسیرهای طولانی با خودروها و موارد دیگر فنی همواره به تعمیر و سرویس خودروها نیاز می باشد. اتوموبیل ها در دنیای مدرن امروزی جزء جدایی ناپذیر از زندگیمان شده اند. پس همواره برای تعمیر خودروها نیاز به یک متخصص در زمینه ی برق آن نیز می باشد.

درآمد برق خودرو

تعمیرات برد الکترونیک پردرآمدترین شغل تعمیرات

اکثر وسایل خانگی امروزی مانند لباسشویی، یخچال، ظرفشویی، کولر گازی و پکیج ها و …  به قطعه ای به نام برد الکترونیک مجهز شده اند. زمانی که یکی از این دستگاه ها ارور میدهند و یا خراب میشوند، این خرابی میتواند از به وجود آمدن ایرادی در این قطعه ی الکترونیکی یعنی برد دستگاه باشد. همچنین وسایل صنعتی زیادی مانند درب های اتوماتیک، جک و کرکره، آسانسورها و … وجود دارد که برد الکترونیکی از قطعات اصلی به کار رفته در آن ها میباشد. چون برد این دستگاه ها در بازار وجود ندارد یا اگر موجود هم باشد تعویض برد این وسایل هزینه ی خیلی زیادی دارد، ترجیح دارندگان این دستگاه های صنعتی به تعمیر برد الکترونیکی  آن ها میباشد. با این اوصاف نیاز به یک متخصص برای تعمیر این بردها بسیار زیاد میباشد و بازار کار این رشته خیلی عالی می باشد همچنین درآمد تعمیرکاران بردالکترونیکی بسیار بالاست.

درآمد شغل تعمیرات بردالکترونیک

نصب دوربین مداربسته شغلی پردرآمد

چرا نصب دوربین مداربسته را به عنوان یکی از مشاغل پردرامد در میان پر درآمدترین شغل تعمیرات ذکر کردیم؟ پاسخ به این سوال انقدرها هم سخت نیست زیرا مشخص و واضح است که با پیشرفت علم و رفتن جامعه به سمتی که راحتی و آسایش ما را تامین میکند، نیاز به سیستم نظارتی و حفاظتی برای محافظت از مال و جان افراد یک موضوع مهم و اساسی شده است. وظیفه ی خود دانستم تا این شغل را هم در کنار شغل تعمیراتی دیگر برای شما ذکر کنم. تا وقت گران بهای خود را بیهوده صرف خواندن این مقاله نکرده باشید و در پایان بتوانید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید و هرچه سریعتر در فراگیری و راه اندازی ان تمام تلاش خود را کنید.

تعمیرات لوازم برقی خانگی شغلی پر درامد

اگر به تعمیرات لوازم برقی منزل مانند تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات یخچال معمولی و فریزر و ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی و لوازم خرد آشپزخانه مانند: اتو، چرخ گوشت، همزن، آبمیوه گیری و … مسلط باشید میتوانید به راحتی کسب درامد کنید. حرفه ی تعمیرات لوازم خانگی از مشاغل پررونق در بازار تعمیرات می باشد؛ دلیل آن هم واضح و روشن است. زیرا این لوازم برقی پر مصرف ترین لوازم برقی منزل میباشند و در هر آشپزخانه ای وجود این وسایل به چشم میخورد و چون دائما در حال استفاده از آن ها هستیم، آسیب میبینند و نیاز به تعمیر پیدا میکنند. از طرفی دیگر در صورت خرابی این وسایل برقی زندگیمان مختل شده و استفاده از این لوازم برقی نیاز ضروری زندگیمان شده است.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی به عنوان شغلی پر درامد و نیاز روز جامعه میتواند آینده ی شغلی شما را تضمین کند. و نگرانی بابت شغل خود نداشته باشید. مزیت دیگر این شغل قابلیت ارتقا آن و کسب درامد از جنبه های دیگر مانند خرید و فروش این لوازم و آموزش جنبه های دیگر این حرفه میباشد.

پردرآمدترین شغل تعمیرات

کلیدسازی شغلی ایده آل با درآمد عالی

از مشاغل پردرآمد دیگر میتوانیم آموزش کلید سازی و قفل سازی را خدمتتان معرفی کنیم. علت قرار گرفتن کلید سازی و قفل سازی در زمره ی پردرآمد ترین شغل تعمیرات، بازار کار عالی این حرفه به دلیل پر مصرف بودن قفل و کلید و خرابی آن میباشد. این حرفه از جمله مشاغل پردرآمدی است که با سرمایه اندک میتوانید وارد این حرفه شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. با فراگیری این رشته تخصصی میتوانید انواع کلید ها را بسازید و قفل ها ی زیادی را تعمیر کنید، و یک مغازه ی کوچک، حتی در حد زیر پله را برای کار خود فراهم کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

شرکت در کلاس های آموزش کلید سازی و قفل سازی هیچ محدودیتی ندارد و افراد با هر سن و سوادی میتوانند در این کلاس ها شرکت کنند. کلیدسازی و قفل سازی در آموزشگاه تخصصی بای مهر از صفر تا صد و ویژه بازار کار آموزش داده میشود.

آموزش کلیدسازی و قفل سازی

نصب و تعمیرات کولرگازی و اسپلیت از مشاغل پر درآمد

امروزه افراد جهت آسایش و راحتی بیشتر همیشه سعی دارند تا بهترین وسیله را برای رفاه خود انتخاب کنند. یکی از وسایلی که جهت آسایش و راحتی مردم در تابستان های سوزان با دلچسب کردن هوای محیط استفاده میشود، کولرگازی است. نصب و تعمیرات کولر گازی برای اینکه بازدهی بهتری برای ما داشته باشد نیازمند یک نصاب و تعمیرکار ماهر است؛ زیرا در صورت عدم نصب درست یا خم شدگی لوله ها توسط نصاب ناشی بازدهی ایده آل را نخواهد داشت.

به دلیل حساسیت این موضوع، آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی باعث میشود تا این حرفه را به صورت تخصصی و متناسب با نیاز بازار کار فراگیرید و کسب درامد کنید. نصب و تعمیرات کولر گازی همچنین در جنوب کشور بازار کار پر رونقی دارد. زیرا در جنوب کشور برای کنترل دما منازل فقط از کولر گازی استفاده میکنند. تعمیرات کولر گازی نیز در دسته ی پر درآمدترین شغل تعمیرات قرار میگیرد.

 

جهت مطالعه ی بازار کار تعمیرات پکیج و بازار کار کلید سازی روی لینک های زیر کلیک کنید.

بازار کار تعمیرات پکیج

بازار کار کلید سازی

3 نظر در “پر درآمدترین شغل تعمیرات

 1. احمد منوچهری گفت:

  لطفا مشاغل پر درآمد فنی و تعمیراتی بیشتری معرفی کنید. ممنون از مقاله خوبتون

 2. آرمان یاری گفت:

  از بین این شغلایی که گفتید پردرآمدترین شغل تعمیرات، پردرآمدترینشون کدومه؟ درامد از این شغل ها حدودی چقدر است؟

  1. مدیر سایت گفت:

   همه ی مشاغل ذکر شده درآمد خیلی خوبی دارند. میزان درآمد تو هر رشته بستگی به توانایی شما از ماهی 20 میلیون تا 100 میلیون میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *