یکی دیگر از دوره های محبوب آموزشی، بی شک دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی می باشد. آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی جزئی از آموزش تعمیرات لوازم خانگی می باشد. آموزشگاه بای مهر با اساتیدی کاربلد و خبره صفر تا صد تعمیرات ماشین لباسشویی را به شما کارآموزان عزیز آموزش داده و آموزش ها به صورت تئوری و کاملا عملی بر روی انواع ماشین لباسشویی انجام می گیرد.

دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

در این آموزش کارآموزان عزیز به صورت کاملا تخصصی با اجزای اصلی انواع ماشین لباسشویی با انواع برند ایرانی و خارجی از جمله LG، Samsung، Beko، Aabsal، Snowa آشنا شده و بعد از شناخت کلی آن، آموزش بر روی نصب انواع ماشین لباسشویی، عیب یابی های و رفع کد خطاهای و تعمیر برد ماشین لباسشویی می پردازید.

آموزش صفر تا صد تعمیرات ماشین لباسشویی

این آموزش از پایه می باشد و نیاز به دانش قبلی در این زمینه نمی باشد و آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی جزو آموزش های پرطرفدار می باشد زیرا این وسیله در تمامی خانه ها دیگر جای خود را باز کرده است.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

چه مواردی را در آموزش تعمیر ماشین لباسشویی یادخواهید گرفت؟

آموزش باز کردن قطعه های ماشین لباسشویی

بازکردن فیلتر و سرویس فیلتر انواع ماشین لباسشویی

آموزش میکروسوییچ چیست و تعمیر میکروسوئیچ

نحوه بازکردن در روی ماشین لباسشویی
به چه صورت لاستیک درب را عوض کنید؟
به چه صورت پنل جلوی ماشین لباسشویی را باز کنید؟
تنظیم ترموستات ماشین لباسشویی و ولوم تایمر
نحوه بازکردن شیر برقی لباسشویی
نحوه باز کردن سنگ پلاستیکی روی دیگ
چگونه تایمر را باز کنید
نحوه باز کردن درب پشتی لباسشویی
جاپودری را چطوری باز و بسته کنید
خرطومی دیگ به پمپ را باز و بسته کنید
نحوه خارج کردن دیگ لباسشویی
نحوه جدا کردن تسمه از موتور ماشین لباسشویی
نحوه جدا کردن پولی از آبکش

رفع اشکال های ماشین لباسشویی

عیب یابی و رفع اشکال های چکه کردن آب، صدای زیاد ماشین لباسشویی، روشن نشدن، دیگ ماشین لباسشویی، تایمر، باز نشدن درب اصلی ماشین لباسشویی، قفل شدن درب، قطع نشدن آبگیری و یک سره شدن آن، کاسه نمد و بلبرینگ و برطرف کردن لرزش و خیلی از عیب ها و رفع آن در این دوره آموزش داده می شود.
در این دوره انواع ماشین لباسشویی قدیمی از جمله سطلی و ماشین لباسشویی اتوماتیک آموزش داده می شود و با توجه به اینکه آموزشگاه بای مهر دارای پشتیبانی مادام العمر می باشد شما دغدغه ای برای تعمیرات مدل های مختلف ندارید زیرا با اساتید خود در ارتباط هستید و هر گونه سوال و یا ابهامی برای تعمیر یا نصب ماشین لباسشویی داشته باشید می توانید بپرسید.

بازار کار نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی به چه صورت می باشد؟

نصب ماشین لباسشویی خیلی آسان تر از تعمیرات می باشد ولی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ماشین لباسشویی های اتوماتیک هیچ فردی خود ماشین را نصب نمی کند و با توجه به گران شدن ماشین لباسشویی هزینه های خوبی برای اجرت نصب گرفته می شود.
در تعمیرات ماشین لباسشویی با توجه به اینکه مشکلات زیادی امکان دارد برای ماشین لباسشویی افراد رخ دهد و اگر شما تخصص کافی و مشتری مداری را الگوی خود قرار دهید مطمئن باشید در هر شهری از ایران باشید انقدری مشتری خواهید داشت که کل روزهای هفته تان پر می باشد.
پس نتیجه می گیریم نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی دارای بازار کار بسیار عالی و شغل پردرآمدی می باشد.

آموزش صفر تا صد تعمیرات ماشین لباسشویی

چگونه تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی شوید؟

بعد از گذارندن آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی به صورت تخصصی شما وارد بازار کار می شوید. به دو صورت می توانید تعمیرکار حرفه ای و متخصص در زمینه ماشین لباسشویی شوید. به محض گذارندن دوره بصورت کارآموزی در نمایندگی های سراسر ایران یا مغازه هایی که تعمیرات را به صورت حرفه ای انجام می دهند مشغول شوید. دومین مسئله ای می توانید بعد از مدت کوتاهی کارآموزش در اپلیکیشن های خدماتی مانند استادکار عضو شوید و کار تعمیرات بگیرید.
حرفه ای یاد گرفتن + تجربه + صبر = تعمیرکار حرفه ای شدن

چه سرمایه ای برای بازار کار تعمیرات ماشین لباسشویی نیاز است؟

در ابتدا شما یک هزینه سرمایه گذاری رو خودتان دارید( همان آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی) می باشد و بعد از گذارندن آموزش تئوری و عملی در آموزشگاه بای مهر شما به یک متخصص تبدیل شده اید و در طول دوره اساتید با توجه به تجربه و سابقه چندین ساله به شما این امکان را می دهند که هزینه های الکی نداشته باشید و وسیله هایی را تهیه کنید که مورد نیاز شما باشد و کم کم تجهیزات خود را تکمیل کنید. ولی در کل هزینه بسیار کمی نسبت به دیگر مشاغل برای شروع خواهید داشت.

4 مرحله ماشین لباسشویی چیست؟

آبگیری + شستشوی البسه + تخلیه + خشک کردن
شاید با خودتان بگویید همین 4 مرحله این همه خرابی در پی دارد. جواب بله است مشکلات خرابی ماشین لباسشویی با توجه به تخصصی بودنش نیاز به یک متخصص کاربلد و حرفه ای دارد که در آینده یکی از آن متخصصان حرفه ای شما خواهید بود.

کد خطاهای ماشن لباسشویی

علت کد خطا در ماشین لباسشویی این می باشد که سرعت تعمیرکاران بالا برود و سازندگان ماشین های لباسشویی بعد از تجربه های زیاد در این زمینه کدهای خطا را بر روی ماشین لباسشویی ها تجهیز کردند که بسیار کار تعمیرکاران را راحت کرد. 

در گذشته تعمیرکاران ماشین لباسشویی های قدیمی مخصوصا دوقلو در طول روز فقط می توانستند یک ماشین لباسشویی را تعمیر کنند ولی با توجه به پیشرفته شدن تکنولوژی و مهم بودن بحث تعمیرات، کدهای خطا بسیار مهم و حائز اهمیت شد و هر فردی خود می تواند از طریق کد بفهمد که کدام قطعه ماشین لباسشویی خراب شده است ولی خوب طبیعتا نمی تواند تعویض یا تعمیر کند و در آنجا نیز به یک متخصص می باشد.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر یا تعویض قطعات ماشین لباسشویی

در گذشته تعمیر بسیار محبوب تر و رایج تر از تعویض در بیشتر زمینه های برقی بوده است ولی کم کم با توجه به پیشرفت در تمام زمینه ها و کمی جنس های نامرغوب و کم تجربه بودن تعمیرکاران، تعویض جای تعمیر را گرفته است ولی خیلی از تعمیرکاران ماشین لباسشویی هنوز مثل سابق قطعات را تعمیر می کنند و در صورتی که قابل استفاده نباشد تعویض می کنند. 

سخن پایانی 
شما با سپری کردن اموزش دوره تعمیرات ماشین لباسشویی می توانید کسب و کار خودتان را داشته باشید و به درآمد بسیار بالایی برسید. آموزشگاه بای مهر تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین اساتید را برای شما انتخاب کند و بعد از دوره نیز دغدغه معرفی شما را نیز به بازار کار دارد. در صورت سوالات خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس گرفته یا در پایین نظرات خود را بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *