اساسا مرکز کنترل پکیج برد الکترونیکی آن است. اگر این قطعه در پکیج خراب شود، پکیج کار نمی کند. بنابراین برد الکترونیک در کارکرد پکیج بسیار مهم می‌باشد. هنگامی که خرابی پکیج از برد آن است، عیب یابی و تعمیر برد آن کار راحت و ارزانی نیست. برای تعمیر آن به متخصص تعمیرات برد پکیج نیاز است. به همین دلیل آموزشگاه بای مهر دوره ای را تحت عنوان آموزش تعمیر برد پکیج به صورت تخصصی ویژه علاقه مندان به تعمیرات برد پکیج برگزار میکند.

توضیحات دوره تعمیرات برد پکیج

مدت برگزاری دوره : 30 ساعت
میزان سن شرکت کنندگان: 12 سال به بالا
میزان تحصیلات: دیپلم و بالاتر
پیشنیاز: الکترونیک مقدماتی ( الکترونیک پایه بصورت رایگان آموزش داده میشود)
نوع برگزاری کلاس: حضوری
نوع برگزاری کلاس: عمومی و خصوصی
نوع برگزاری کلاس: تئوری و عملی
مدرک: مدرک آموزشگاه + مدرک فنی حرفه ای + مدرک بین المللی
دوره مرتبط: آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی + آموزش تعمیرات پکیج + آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

هزینه دوره آموزش تعمیرات برد پکیج

شهریه کلاس عمومی: 4/000/000 تومان
شهریه کلاس خصوصی : 6/500/000 تومان

مدت زمان برگزاری دوره تعمیرات برد پکیج

کلاس عمومی : 30 ساعت
کلاس خصوصی: 20 ساعت
روزهای برگزاری کلاس عمومی: طی روزهای هفته در دو تایم صبح و عصر + پنجشنبه و جمعه در دو تایم صبح و عصر
روزهای برگزاری کلاس خصوصی مطابق با تایم استاد و کاراموز هماهنگ می‌گردد

سرفصل آموزش تعمیرات برد پکیج

مزایا دوره تعمیرات برد پکیج بای مهر

☑ تئوری و عملی بودن آموزش
☑ بهره‌مندی از اساتید باتجربه و کاربلد
☑ عملی محور بودن کلاس و آموزش
☑ امکان انجام کار عملی توسط کاراموزان با نظارت اساتید
☑ امکان تجدید دوره رایگان برای کاراموزانی که نیاز به یادگیری بیشتری دارند
☑ پشتیبانی نامحدود کاراموزان حتی پس از پایان دوره و ورود به بازار کار
☑ دریافت مدرک آموزشگاه بعد از پایان دوره
☑ دریافت مدرک فنی حرفه ای و رسمی و بین المللی در صورت قبولی در آزمون فنی حرفه ای

دوره‌های مرتبط با تعمیرات برد پکیج

سوالات متداول دوره تعمیرات برد پکیج

این دوره شامل آموزش تعمیر برد پکیج در برندهای مختلف می‌باشد.

این دوره بصورت تئوری و عملی متناسب با بازار کار برگزار می‌گردد. کاراموزان با انجام کار عملی زیر نظر اساتید در کارگاه‌ها قادر به تعمیرات هرگونه برد پکیج خواهند بود.

معرفی دوره تعمیرات برد پکیج

آموزشگاه های زیادی در تهرانی یا شهرستان دوره ی آموزش تعمیر برد پکیج را برگزار میکنند. اما تشخیص اینکه تعمیر برد را به صورت اصولی یاد میدهند یا خیر کار بسیار سختی میباشد. ممکن است آموزش آن ها در حد توضیحاتی مختصر و اجمالی باشد و شما را به هدفتان نرساند. قطعا این گونه آموزش ها فرد علاقه مند به تعمیر برد را به جایی نمیرساند.

در آموزشگاه تخصصی بای مهر با استفاده از اساتید متخصص و با تجربه در زمینه ی هر رشته، آموزش تعمیرات برد پکیج را طبق اصول و قواعد برگزار میکنیم. در این دوره عیب یابی و تعمیر برد پکیج را بررسی و تعمیر آن را به صورت تخصصی آموزش می دهیم. ضمنا در این دوره آموزش تعمیر برد پکیج بوتان و آموزش تعمیر پکیج ایران رادیاتور دو پکیج پرطرفدار و محبوب  را نیز آموزش می دهیم. 

آموزش تعمیر برد پکیج

آموزش تعمیر برد پکیج دیواری

شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات برد پکیج دیواری فواید زیادی دارد که از جمله ی این فواید مواردی را در زیر نام بردیم:

اولین فایده شرکت در کلاس های تعمیر برد پکیج اشتغال زایی برای جوانان یا علاقمندان به رشته های الکترونیک میباشد. که این افراد میتوانند بعد از اتمام دوره ی آموزشی، مشغول به کار شوند و کسب درامد کنند.

دومین فایده شرکت در کلاس های تعمیرات برد پکیج این است که در زمینه ی تعمیرات برد پکیج حرفه ای تر میشوید و اگر افرادی به تعمیر مکانیک پکیج میپردازند بتواند برد پکیج را هم تعمیر کنند و رضایت مشتری را جلب کنند.

سومین دومین فایده شرکت در دوره آموزش تعمیرات برد پکیج این است که خیلی افراد میتوانند این حرفه را به عنوان شغل دوم خود برگزینند. افراد باز نشسته، افرادی که مشکل در حرکت دارند میتوانند این حرفه را به عنوان شغل خود انتخاب کنند.

چهارمین فایده شرکت در دوره تعمیر برد پکیج صرفه جوئی در هزینه میباشد. زیرا تعویض برد پکیج هزینه ی خیلی زیادی نسبت به تعمیر آن دارد.

دوره تعمیر برد پکیج

بازار کار تعمیر برد پکیج

امروزه اکثر منازل برای گرم کردن آب مصرفی و محیط منزل یا اداره از پکیج گرمایشی مستقل برای هر واحد استفاده میکنند. با گذشت زمان، نوسانات برق و … برد پکیج ها دچار آسیب میشوند. پس نیاز به متخصص تعمیرات برد پکیج میباشد. تعمیر برد پکیج مانند دیگر رشته های تعمیرات برد بازار کار پرونقی دارد. همچنین امکان ارتقا دادن مهارت در آن با یادگیری دوره ی آموزش تعمیرات برد الکترونیک میباشد. با شرکت در دوره های مرتبط میتوانید علم خود را به روز و ارتقا ببخشید و سهم زیادی از بازار کار را بهره ببرید.

نشانه های برد معیوب در پکیج

از نشانه های رایج خرابی برد در پکیج می توانیم مواردی مانند روشن نشدن پکیج، نشتی پکیج، کار نکردن صفحه نمایش، سر صدای زیاد پکیج، خطای حافظه بردالکترونیک، ارتعاشات پکیج، نرسیدن برق به بردالکترونیک، نرسیدن برق به پنل نمایشگر و … را میتوانیم نام ببریم.

 آموزش تعمیر برد پکیج بوتان

مهمترین مرحله برای تعمیر برد پکیج بوتان عیب یابی و تشخیص صحیح ایراد است. شرکت بای مهر با استفاده از اساتید خبره و کاربلد و با توجه تعمیر برد پکیج را به صورت عملی و ویژه ی بازار کار آموزش میدهد. تعمیر برد پکیج اصول و قواعدی دارد که با شرکت در کلاس های آموزشی میتوانید به این مهم دست یابید.