در آشپزخانه معمولا لوازم خرد زیادی برای استفاده ی همه ی ما به چشم میخورد. همه ی این لوازم خرد نیز مانند دیگر لوازم برقی آشپزخانه تحت استفاده ی مکرر آسیب میبینند و نیاز به تعمیر دارند. آموزشگاه بای مهر دوره ای تحت عنوان آموزش تعمیرات لوازم خانگی برگزار میکند. اما به دلیل اینکه خیلی از افراد فقط در یک زمینه تخصصی کار میکنند، ما تصمیم گرفتیم تا آموزش تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه را از تعمیرات سایر لوازم منزل جدا کنیم و به صورت تخصصی آن را آموزش دهیم. این دوره ویژه ی افرادی است که فقط در زمینه ی لوازم خرد آشپزخانه میخواهند فعالیت کنند.

آموزش تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه

دوره آموزش تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه

هدف شرکت بای مهر از جدا کردن این دوره از دوره ی آموزشی تعمیرات لوازم خانگی، تخصصی کردن زیر رشته ها است. در دوره ی آموزش تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه لوازمی مانند تعمیرات انواع جارو برقی، چرخ گوشت، آبمیوه گیری، همزن، چایی ساز و گوشکوب برقی را به صورت تخصصی و عملی آموزش میدهیم. معمولا این لوازم برد الکترونیکی ندارند اما اگر هم داشته باشند، برد خیلی ساده ای دارند و شما با شرکت در یک دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی میتوانید به راحتی ایرادات مربوط به برد این لوازم را برطرف کنید. در ادامه به شرح مختصری از آنها میپردازیم.

آموزش تعمیرات جارو برقی

برخی از ایرادات ابتدایی جاروبرقی را با خواندن مقاله ای میتوانید رفع کنید. اما برای عیب یابی و تعمیر ایرادات تخصصی نیاز است تا در کلاس های آموزشی شرکت کنید. مواردی چون بازو بست کردن صحیح جارو برقی، تعمیر موتور جاروبرقی، تعمیر مکش ضعیف جاروبرقی، رفع مسدودی لوله تلسکوپی و خرطومی، تعمیر نشتی در لوله جارو برقی، تعمیر صدای زیاد جاروبرقی، علت روشن نشدن جاروبرقی و تعمیرات آن، نحوه سرویس کردن غلتک زیر جاروبرقی و صدها سرفصل تخصصی دیگر را آموزش میدهیم.

آموزش تعمیرات جاروبرقی

آموزش تعمیرات اتو

اتو از لوازم برقی پر کاربرد در منزل میباشد. دلایل مختلفی ممکن است باعث خرابی اتو شما شود. معمولا رایج ترین خرابی هایی که برای اتو پیش می آید مواردی مانند: خراب شدن سیم جمع کن، حرارت اتو کم میشود، اتو بخار نمیکند، اتو گرم نمیشود، نشتی اتو، داغ کردن بیش از حد اتو را میتوانیم نام ببریم.

برای رفع مشکلات ذکر شده میتوانید ترموستات و برق دستگاه را چک کنید. در مورد نشتی اب شاید ورودی و خروجی آب خراب شده باشد، میتوانید آن را تعویض کنید. در خرابی سیم جمع کن ممکن است مشکل از فنر،خارج شدن ضامن یا آسیب دیدگی پلاتین باشد. اگر فنی باشید ممکن است بتوانید این مشکلات را حل کنید در غیر صورت باید برای آموزش در کلاس های تخصصی تعمیرات اتو شرکت کنید.

آموزش تعمیرات چرخ گوشت

چرخگوشت هم مانند دیگر وسایل خرد آشپزخانه در استفاده های مکرر و معیوب شدن اجزاء آن دچار آسیب و خرابی شود. مقالات زیادی وجود دارد که در مورد آموزش تعمیرات چرخگوشت نوشته شده است. با مطالعه این مقالات در منزل میتوانید مشکلات جزئی مربوط به دستگاه چرخ گوشت را برطرف کنید. جهت تعمیر تخصصی بدون زدن آسیب به دستگاه نیاز است تا شما در کلاس های تخصصی آموزش تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه شرکت کنید تا به طور تخصصی این مورد را آموزش ببینید و یک تعمیرکار حرفه ای شوید.

آموزش تعمیرات آبمیوه گیری

آب میوه گیری ها در مدل ها و طرح های گوناگونی طراحی و تولید میشوند. پس طبیعی است که در صورت خرابی تعمیرات آن ها هم باهم تفاوت هایی داشته باشد. خرابی در آبمیوه گیری ها قطعا دلایل مختلفی دارد. و قبل از هر اقدامی برای تعمیر این وسیله باید آن را اول عیب یابی کنیم. چون در صورت تشخیص اشتباه ممکن است به جای دیگر دستگاه آب میوه گیری آسیب وارد کنیم.

با شرکت در کلاس های آموزشی میتوانید آموزش صفر تا صد لوازم خانگی را ببینید و در دنیای بد اقتصادی امروز کسب درآمد کنید. شاید اول از اینکه هزینه کنید بترسید و نگران شوید که ممکن است سرمایه اندکتان را از دست دهید. اما من به شما میگویم هیچ جای نگرانی نیست مطمئن باشید اگر کمی تلاش کنید قطعا چند برابر هزینه ی اولیه برای آموزش را از تعمیرات به دست می آورید.

آموزش تعمیرات آبمیوه گیری

آموزش تعمیرات همزن

شاید تعمیرات همزن به ظاهر ساده به نظر بیاد و با خود بگویید که این وسیله برای تعمیر نیاز به آموزش ندارد و خود میتوانید این کار را انجام دهید. ولی باید خدمتتان عرض کنم که اگر فنی نباشید قطعا این کار برایتان ساده نخواهد بود. حتی اگر کارهای فنی هم انجام داده باشید در صورت سهل انگاری اندکی در تعمیر یا باز و بست دستگاه ممکن است به آن آسیب جدی تری وارد کنید. و خرابی دیگری به بار بیاورید. پس به شما دوستان عزیزم توصیه میکنم تعمیر هر چیزی را طبق اصول و قواعد تعمیر آن فراگیرید. تا درآینده جهت انجام کار تعمیرات و انجام خدمات به مشتری دچار مشکل نشوید.

بازار کار آموزش تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه

در آشپزخانه ی منزل همه ی ما تعداد زیادی لوازم خرد آشپزخانه وجود دارد. که از بسیاری از آن ها روزانه استفاده میکنیم. و صد در صد با گذشت زمان و استفاده ی همیشگی از آن ها و مشکلات و نوسانات برق آسیب میبینند و نیاز است تا آن ها را به یک تعمیرکار بسپاریم تا دستگاه را تعمیر کنند و به ما تحویل دهند. تا اینجای مطلب حتما متوجه منظورمان شده اید. هدف ما از گفتن همه ی این موارد فقط همین یک کلام است که بازار کار تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه نیز در جایگاه خود پر رونق می باشد. نکته ی دیگر قابل ذکر این است که مشاغل فنی را میتوانید گسترش دهید. یعنی زمانی که وارد حیطه ی تعمیرات لوازم منزل میشوید میتوانید آن را ارتقا دهید. یعنی با شرکت در سایر کلاس های آموزش تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات لوازم دیگر منزل را هم فراگیرید.

درامد و سرمایه مورد نیاز تعمیرات لوازم خرد آشپزخانه

درآمد شغل تعمیرکار لوازم خرد آشپزخانه بسیار عالی میباشد و رضایت بخش میباشد. در پاراگراف بالا بازار کار آن را بررسی کردیم. تمامی شغل هایی که بازار کار عالی دارند مسلما درآمد راضی کننده ای نیز دارند. ضمنا میتوانید با تلاش و کوشش جهت ارتقای شغل خود بکوشید و درامد بیشتری کسب کنید.

سرمایه مورد نظر معمولا هزینه ی کلاس میباشد که آن هم مبلغ زیادی نیست. بعد از هزینه ی کلاس مبلغ کمی هم برای خرید یک سری ابزار ساده و ابتدایی برای تعمیر لوازم خرد آشپزخانه میباشد. برای تبلیغات و اجازه مغازه هم میتوانید زمانی هزینه کنید که مشتریان زیادی جذب کرده باشید. تا در همان ابتدای کار هزینه ی زیادی از دست ندهید. البته نگران این موضوعات نباشید زیرا تجربه ثابت کرده است در تمامی مشاغل کمی علاقه و انگیزه و تلاش بسیار شما را از فرش به عرش می رساند پس از همین امروز پر قدرت شروع کنید و نگذارید دیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *