هنگ کردن تلفن همراه از جمله معضلاتی است که اکثر دارندگان تلفن همراه را درگیر کرده است. دلایل هنگ کردن گوشی می تواند به عوامل متفاوتی بستگی داشته باشد. معمولا وسایل هوشمند به دلیل اینکه از قطعات سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی تشکیل شده اند، ممکن است گاهی دچار مشکلاتی شوند. این مشکلات می تواند بسیار جدی باشد و شما را راهی تعمیرگاه های موبایل نماید. یا می تواند در حد یک مشکل کوچک مانند هنگ کردن موبایلتان باشد. در این صورت موبایلتان را با چند ترفند ساده یا با شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل می توانید رفع ایراد کنید.

چندین مورد می تواند از دلایل هنگ کردن گوشی موبایلتان باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با رایج ترین دلایل هنگ کردن گوشی آشنا نماییم.

ویروسی شدن تلفن همراه از علت های رایج گوشی

یکی از رایج ترین دلایلی که می تواند موجب هنگ کردن تلفن همراهتان باشد، ورود ویروس به موبایلتان است. ممکن است در طول شبانه روز بر روی لینک هایی کلیک نمایید که برخی از این لینک ها ویروسی هستند. با این امر به راحتی ویروس را به موبایلتان وارد کرده اید. یا در برخی مواقع نصب برنامه هایی که امنیت کمی دارند می تواند تلفن همراهتان را ویروسی کند. برای جلوگیری از این امر توصیه می نماییم هر از گاهی موبایل خود را ویروس کشی و آپدیت نمایید.

برنامه های بی استفاده را ببندید

از دیگر دلایل هنگ کردن مدام گوشی همراه این است که هنگام استفاده از اپلیکیشن مورد نظر آن را نمی بندید و اپلیکیشن باز می ماند. باز بودن چندین برنامه همزمان باهم می تواند موجب هنگ کردن موبایلتان گردد. لذا توصیه می نماییم پس از اتمام کارتان با برنامه یا اپلیکیشن مورد نظر آن را به طور کامل ببندید.

آپدیت نبودن سیستم عامل تلفن همراه

از دیگر عوامل بسیار شایع در هنگ تلفن های همراه آپدیت نکردن سیستم عامل و برنامه های موبایل می باشد. برخی از برنامه ها با قدیمی شدن نسخه آن ها موجب هنگ کردن موبایل می شوند. در این صورت توصیه می کنیم علاوه بر آپدیت و به روز رسانی برنامه ها و سیستم عامل موبایلتان، نسبت به حذف برنامه های غیر ضروری تلفن همراهتان نیز اقدام نمایید.

دلیل هنگ کردن گوشی سامسونگ

هنگ کردن موبایل های سامسونگ از معضلات بسیار شایعی است که دارندگان این برند را بسیار شاکی کرده است. دلایل متفاوتی می تواند موجب هنگ کردن سامسونگ ها باشد، که در ادامه به مهم ترین و شایع ترین دلایل هنگ سامسونگ می پردازیم.

پس زمینه و تم های متحرک از دلایل مهم در هنگ گوشی سامسونگ

از مهم ترین دلایلی که موجب می شود گوشی سامسونگتان هنگ کند، استفاده از پس زمینه های متحرک می باشد. همچنین با استفاده از گوشی های سامسونگ می توانید تم هایی را به عنوان والپیپر دانلود نمایید که این امر موجب هنگ کردن تلفن همراهتان می گردد. لذا توصیه می نماییم از تم ها و تصاویر پس زمینه متحرک استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *