زمانی که یک روز کاری سخت داشتید و میخواهید برای استراحت بعد از تایم کاری به منزل بروید، وقتی به دم در منزلتان رسیدید متوجه میشوید که کلیدتان را داخل خانه جا گذاشتید. قطعا با مواجه شدن با این موضوع شوکه و خسته تر خواهید شد. اولین راهی که به ذهن شما میرسد تماس با کلید ساز است، اما این راه حل زمان زیادی میبرد. بنابراین بهتر است چند روش کاربردی برای باز کردن قفل در بدون کلید یاد بگیرید تا در زمانی که با همچین مسائلی مواجه شدید بتوانید از آن استفاده کنید. در ادامه ی مقاله ما روش های چگونه از کردن قفل در بدون کلید را ذکر می کنیم.

جهت یادگیری ساخت انواع کلید و باز کردن انواع قفل های قدیمی و جدید، میتوانید در دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی شرکت نمائید.

روش های چگونه باز کردن قفل در بدون کلید

خیلی از مواقع ممکن است فرزندتان در داخل اتاق گیر کرده باشد و شما فرصت کافی برای تماس با کلید ساز را نداشته باشید و نیاز است تا درب اتاق قفل شده را به سرعت باز کنید. در این مواقع شما با بلد بودن  ترفندهای باز کردن قفل بدون کلید به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید.

روش های مختلفی برای باز کردن قفل درب خانه یا اتاق بدون داشتن کلید وجود دارد. از جمله این روش ها میتوانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • باز کردن قفل درب خانه با چاقو
  • باز کردن قفل درب خانه با پیچ گوشتی
  • باز کردن قفل درب خانه بدون کلید با کارت اعتباری

آموزش باز کردن قفل درب خانه با چاقو

برای باز کردن قفل در با چاقو به یک چاقوی نازک نیاز دارید. دقت کنید برای استفاده از این روش دقت لازم را داشته باشید تا خسارت ناشی از سهل انگاری جلوگیری شود.

برای بازکردن قفل درب توسط چاقو، چاقو را بین شکاف در و نزدیک زبانه کنید. با با فشار آوردن به زبانه درب به وسیله ی چاقو در سمت خلاف دستگیره ی درب میتوانید درب قفل شده را به راحتی باز کنید.

آموزش باز کردن قفل درب خانه با پیچ گوشتی

برای باز کردن قفل درب با پیچ گوشتی نیاز است تا کمی دقت و ظرافت به خرج دهید. در این روش باید پیچ گوشتی را وارد سوراخ قفل کنید. تا جایی که امکانش هست پیچ گوشتی را وارد قفل کنید تا با شیارهای قفل برخورد کند و با چرخاندن آن، بتوانید درب را باز کنید.

باز کردن قفل درب خانه بدون کلید با کارت اعتباری

باز کردن قفل درب با کارت اعتباری یکی از روش های ساده و راحت میباشد و نیاز است قبل از باز کردن قفل با کارت به مواردی توجه کنید:

  • حتما از کارت اعتباری استفاده کنید که خراب باشد، و در صورت خراب شدن یا شکسته شدن نیازی به آن نداشته باشید. در غیر این صورت ممکن است برای گرفتن مجدد کارت به دردسر بیفتید.
  • حتما دقت کنید درب قفل نباشد، زیرا در صورت قفل بودن درب قطعا کارت اعتباری مشکل گشا نخواهد بود.
  • برای انجام این کار، کارت را بین شکاف در ببرید و در خلاف دستگیره در به قسمت زبانه در ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *