پکیج از پرطرفدارترین و محبوب ترین وسایل گرمایش بین مردم است. پکیج ظاهری شبیه آبگرمکن دیواری دارد. اما علاوه برتامین گرمای مطبوع و یکنواخت منزل، آب گرم مصرفی مورد نیاز شما را هم فراهم میکند. از دیگر مزایای استفاده از پکیج ها میتوانیم به اشغال فضای کم توسط آن اشاره کنیم. برای کمتر شدن هزینه تعمیر و نگهداری پکیج و همچنین افزایش راندمان و عملکرد پکیج نیاز است که هر سال پکیج خود را سرویس کنید. پس چیزی که بیش از پیش به آن نیاز دارید نیروی متخصص در زمینه خدمات پکیج است. شرکت بای مهر تمام تلاش خود را میکند تا با به کار گیری نیروهای متخصص و فنی بتواند خدمات کاربردی و مفیدی به شما عزیزان ارائه نماید.

خدمات پکیج 

شرکت بای مهر خدمات پکیج مانند: تعمیر یا تعویض برد، تعمیر پمپ پکیج، تعمیر یا تعویض برد، تعمیر مبدل پکیج، شست و شوی پکیج، جرم گیری پکیج، بررسی علت آب دادن پکیج، بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج، بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج را ارائه میدهد.

تعمیر یا تعویض برد

این سوالی است که خیلی ها می پرسند؟ آیا برد پکیج تعمیر می شود یا فقط باید تعویض شود. بله برد پکیج تعمیر هم می شود ولی در صورتی که نشود تعمیر انجام شود باید حتما تعویض شود. شرکت بای مهر این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا با مشاوره رایگان و بازدید متخصص کمترین هزینه و بهترین کیفیت را ارائه دهد.

تعمیر پمپ پکیج

خرابی پمپ پکیج بوی شدید سوختگی است که به احتمال خیلی زیاد پمپ سوخته است و به احتمال زیاد باید تعویض شود ولی شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید در صورت امکان تعمیر حتما انجام می شود.

تعمیر مبدل پکیج

آیا مبدل پکیج را تعمیر می کنند؟  مبدل پکیج از مس می باشد و تقریبا هزینه بالایی برای تعویض دارد و سوالی که آیا مبدل پکیج تعمیر می شود جواب آن، بله است. شما می بایست هر چند وقت یکبار مبدل پکیج را اسیدشویی کنید تا مبدل پکیج جرم نگیرید.

شستشوی پکیج

اگر دنبال پیشگیری از هزینه های گزاف تعمیر و تعویض قطعات هستید باید شستشوی پکیج که همان رسوب زدایی می باشد را جدی بگیرید.

جرم گیری پکیج

جرم گیری پکیج یک امری واجب می باشد و در بالا توضیح داده شد و شما به راحتی می توانید خودتان این کار را انجام دهید البته به راحتی راحت نیست ولی بزودی آموزش تصویری آن را خدمتتان میزاریم.

بررسی علت آب دادن پکیج

در برندهای مختلف آب دادن پکیج متفاوت می باشد و دلایل زیادی می تواند داشته باشد. یکی از دلایل عمده آن روشن نشدن پکیج است که به علت آب دادن آن می باشد. نکته ای بسیار مهم این است که اگر تخصص کافی رو ندارید به هیچ عنوان پکیج را باز نکنید زیرا خرابی بیشتری به بار میاد و حتما از یک تعمیرکار متخصص بخواهید این کار را انجام دهد.

بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج

بعد از نصب پکیج احتمال اینکه چراغ قرمز پکیج روشن شود هست و بالای آن کد خطایی می باشد. در بیشتر موارد با ریست کردن پکیج چراغ قرمز خاموش می شود و مشکل رفع می شود ولی اگر نشد علل زیادی می تواند داشته باشد که بزودی یک مقاله در این خصوص خدمتتان گذاشته می شود.

تمیز کردن بخش خروج هوا و بررسی دودکش

تمیز کردن بخش خروج هوا و بررسی دودکش برای اطمینان از خروج دی اکسید کربن و اکسیژن محیط می باشد و به چند موارد باید توجه کرد.

 • حداقل طول قطر دودکش باید 15 سانتی متر باشد که در بیشتر موارد کمتر است.
 • کلاهک در پشت بام حتما داشته باشد.
 • ایمنی دودکش پکیج ، یعنی اطمینان از خروج دی اکسید کربن و تامین اکسیژن محیط

تعمیر یا تعویض ترموکوپل

یکی از مهم ترین قطعات پکیج دیواری(آبگرمکن دیواری) ترموکوپل می باشد و دلیل اصلی آن روشن نماندن شعله در هنگام استفاده از آب گرم می باشد. پس در صورت خرابی اصلا نمی شود از پکیج دیواریتان استفاده کنید و باید حتما یا تعمیر یا تعویض شود.

 • تعویض قطعات داخلی
 • تعمیر نقطه ای لوله کشی های پکیج
 • لوله کشی جدید پکیج
 • تنظیم فشار آب پکیج
 • تعمیرات پکیج های ایرانی و خارجی مانند ایران رادیاتور و بوتان

نکته: امکان سفارش خدمات به صورت24 ساعته و 7 روز هفته توسط شرکت بای مهر امکان پذیر است.

[team_member image=”10566″ name=”خدمات نصب” position=”نصب انواع پکیج مطابق با استاندارد” layout=”hover” align=”center” size=”small” style=”colored” woodmart_color_scheme=”light” img=”1896″ facebook=”#” twitter=”#” instagram=”#” img_size=”full” linkedin=”#”][/team_member]

[team_member image=”10563″ name=”آموزش تعمیرات پکیج” position=”انواع برندهای خارجی و ایرانی – صفر تا صد ویژه بازار کار با پشتیبانی نامحدود” layout=”hover” align=”center” size=”small” style=”colored” woodmart_color_scheme=”light” img=”1896″ facebook=”#” twitter=”#” instagram=”#” img_size=”full” linkedin=”#”][/team_member]

[team_member image=”10564″ name=”خرید و قیمت پکیج” position=”خرید و قیمت برندهای مختلف پکیج” layout=”hover” align=”center” size=”small” style=”colored” woodmart_color_scheme=”light” img=”1896″ facebook=”#” twitter=”#” instagram=”#” img_size=”full” linkedin=”#”][/team_member]

[team_member image=”10565″ name=”خدمات پکیج” position=”سرویسکاری و تعمیرات انواع برندهای پکیج” layout=”hover” align=”center” size=”small” style=”colored” woodmart_color_scheme=”light” img=”1896″ facebook=”#” twitter=”#” instagram=”#” img_size=”full” linkedin=”#”][/team_member]

هزینه خدمات پکیج

  در هزینه خدمات پکیج موارد زیر تاثیر گذار است:

 • محل قرار گیری پکیج و سختی کار تعمیرکار پکیج
 • تعداد قطعات خراب و اینکه کدام قطعه نیاز به تعمیر دارد
 • تعداد قطعات معیوب و تعویضی
 • ایاب و ذهاب تعمیرکار پکیج

2 نظر در “خدمات پکیج

 1. مهدی میری گفت:

  برد پکیج هم آموزش میدید

  1. مدیر سایت گفت:

   علاوه بر این که برد پکیج به صورت تخصصی آموزش داده میشه، سایر بردهای الکترونیک نیز مانند بردهای لوازم خانگی بردهای دربهای اتوماتیک و بردهای صنعتی هم به صورت تخصصی و ویژه بازار کار آموزش داده میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *