اگر دنبال مهاجرت با مدرک تعمیرات موبایل هستید در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

با توجه به اینکه شغل تعمیرات موبایل یکی از پردرآمدترین شغل های جهان می باشد و با توجه به بروز شدن تکنولوژی و آپدیت شدن مردم جهان، دست کم در هر خانه ای بالای 5 گوشی موبایل وجود دارد که تمامی برندهای موبایل از جمله اپل، سامسونگ، شیائومی، موتورلا و.. با هم رقابت تنگاتنگی دارند و همین امر بازار تعمیرات موبایل را نیز داغ کرده است و درآمد در هر کشور متغییر می باشد زیرا در کشورهای آمریکا و کانادا و بیشتر کشورهای اروپایی تعمیرات نقشی ندارد و نمایندگی این کار را انجام می دهد ولی اگر شما تخصص در این زمینه داشته باشید به راحتی می توانید در نمایندگی مشغول به کار شوید.

در ادامه به چند کشور که بیشترین درآمد را در زمینه تعمیرات موبایل مورد بررسی قرار دادیم و این مقاله را از دست ندهید.

درآمد تعمیرات موبایل در کانادا

اگر مایل باشید بعد از متخصص شدن در زمینه تعمیرات موبایل به کشور کانادا مهاجرت کنید دو راه وجود دارد. اولین مرحله این می باشد که شما در نمایندگی های معتبر برندهای موبایل فعالیت کنید و دومین گزینه این است که شما مغازه اجاره کرده و تعمیرات موبایل را انجام دهید باید این نکته را در نظر داشته باشید که در کشور کانادا تعمیرات موبایل و تلفن در یک مغازه انجام می شود. پس اگر قصد دارید تعمیرات موبایل را آموزش ببنید کنار آن حتما تعمیرات تلفن را یاد بگیرید.

درآمد تعمیرات موبایل در کانادا به طور میانیگین 45 هزار دلار می باشد و حدود ساعتی 24 دلار در ساعت است و بیشترین برند در کشور کانادا برند اپل است که با آمار بسیار عجیب در صدر جدول در کانادا می باشد.

درآمد و بازار کار تعمیرات موبایل در آمریکا

درآمد تعمیرات موبایل در کشور آمریکا حدود ماهانه 30 هزار دلار و ساعتی 15 دلار می باشد. بیشترین برند برای تعمیرات موبایل در کشور آمریکا برند اپل می باشد.

درآمد تعمیرات موبایل در استانبول ترکیه

درآمد تعمیرات موبایل در ترکیه بستگی به شهر ترکیه دارد زیرا با توجه به درآمدهای که در استانبول و آنکارا هست بسیار بالاتر از شهرهای دیگر در کشور ترکیه می باشد ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که موبایل در سراسر جهان محبوب و ضروری می باشد و هر گوشی موبایل طبیعتا نیاز به تعمیر دارد که کشور ترکیه نیز از این امر مستثنی نیست.

بازار کار و درآمد شغل تعمیرات موبایل در آلمان

درآمد تعمیرات موبایل در کشور آلمان حدود ساعتی 30 دلار برای مبتدیان و برای متخصص حرفه ای تعمیرات موبایل حدود 50 یورو می باشد و داشتن سابقه کار در آلمان بسیار ضروری می باشد و کشور آلمان نیز مانند بیشتر کشورها نمایندگی های فعال در آن دایر می باشد و شما نیز می توانید به راحتی در یکی از نمایندگی های معتبر شرکت اپل، سامسونگ، هوآوی و… مشغول شوید.

مدرک فنی‌وحرفه‌ای در مهاجرت

در زمان مهاجرت از طریق تعمیرات موبایل حتما نیاز است که شما مدرک فنی و حرفه ای را داشته باشید که بعد از گرفتن مدرک شما نیاز دارید که مدرک را ترجمه کرده و مهر دادگستری نیز زده شود . در کشورهای کانادا و آمریکا مدرک بین المللی جزو الویت ها می باشد و زودتر اقامت گرفته می شود.

 ما در این مقاله مهاجرت با مدرک تعمیرات موبایل در کشورهای محبوب رو مورد بررسی قرار دادیم .

2 نظر در “مهاجرت با مدرک تعمیرات موبایل

  1. sina گفت:

    واقعا اگه ما تو ایران تعمیرات موبایل یادبگیریم میتونیم با مدرک تعمیرات موبایل مهاجرت کنیم و با این یادگیری کار کنیم؟

    1. مدیر سایت گفت:

      بله با مدرک بین المللی تعمیرات موبایل میتونید مهاجرت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *