شرکت بای مهر با تجربه انجام خدمات، با استخدام متخصصان حرفه ای و خبره در زمینه های مختلف دوربین مداربسته، شامل نصب دوربین مداربسته که یکی از کارهای حفاظتی در دنیا در منزل, محل کار, انبارها و… است در تمامی این فضاها قابلیت ارائه خدمات را دارد. نکته قابل تامل این است که افرادی که برای جواز کسب به اماکن و اتحادیه مراجعه کرده اند بر این مسئله واقف هستند که تا دوربین مداربسته نصب نکنند جواز کسب آنها صادر نمی شود.

خدمات دوربین مداربسته بای مهر

تعمیرات دوربین مداربسته

تعمیرات دوربین مداربسته در گذشته زیاد طرفدار نداشت زیرا قیمت دوربین مداربسته مقرون به صرفه بود و هزینه بالایی نداشت ولی با توجه به بالا رفتن دلار و بروز شدن دوربین و کیفیت دوربین ها، تعمیرات دوربین مداربسته محبوب و رایج شد.  شرکت بای مهر تعمیرکاران حرفه ای در این زمینه دارد که به شما عزیزان این خدمات را ارائه می دهد. تعمیرات دوربین مدار بسته هم در محل نصب دوربین شما انجام می شود و هم می توانید با تماس و گرفتن آدرس و ارسال دوربین ها، تعمیرات آن انجام شود. ضمنا قبل از تعمیر کردن برآورد هزینه انجام می شود و به شما اعلام می شود و در صورت تایید تعمیر انجام می شود.

خرید دوربین مدار بسته

در قدیم خرید و فروش دوربین مداربسته به صورت آنلاین بسیار سخت بود ولی در حال حاضر با توجه به بروز شدن تکنولوژی تمامی برندها مشخص می باشد. درخرید دوربین مداربسته بیشتر افراد دو امر برایشان بسیار مهم است. 

۱_ قیمت 

۲-  کیفیت دوربین 

فروش دوربین مدار بسته

شرکت بای مهر این امکان را فراهم کرده است که دوربین های قدیمی خود را با دوربین های جدید تعویض کنید و اگر تعویض هم نمی خواهید انجام دهید دوربین های شما را خریداری می کند و شما درگیر فروش دوربین مداربسته خود نیستید.

مشاوره پروژه دوربین مداربسته

شرکت بای مهر این امکان را فراهم کرده است که در تمامی خدمات دوربین مداربسته از جمله خرید و فروش نصب دوربین مداربسته، نصب دوربین مداربسته، قیمت، کیفیت، مشاوره رایگان از کاراشناسان متخصص کار دریافت کنید. جهت مشاوره پروژه دوربین مداربسته با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

نصب دوربین مداربسته روی همه ی برند های گوشی موبایل

لوازم جانبی دوربین مداربسته

اگر شما نصب دوربین مداربسته را به متخصص بدهید دیگر درگیر لوازم جانبی دوربین مداربسته نیستید. ولی اگر شما فقط قصد خرید دوربین را از شرکت بای مهر دارید می توانید لوازم جانبی دوربین مداربسته از جمله کابل، داکت، پیچ های مخصوص دوربین، قاب دوربین، DVR، آچار و … را تهیه نمایید.

قیمت دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته برای کارفرمایان عزیز بسیار مهم و حائز اهمیت است. شرکت بای مهر تمامی قیمت ها را به روز آپدیت کرده و قیمت ها بروز می باشد و با توجه به اینکه با وارد کننده های دست اول  همکاری می کند بی شک کمترین قیمت در بازار را ارائه می دهد.

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

شما مدیر یک شرکت یا مدیر ساختمان هستید و دوست دارید با موبایل خود چه اندروید و چه IOS دوربین ها را در لحظه چک کنید و حتی در گوشی خود ذخیره کنید. شرکت بای مهر سعی دارد تا انتقال تصویر دوربین بر روی تمامی برندهای گوشی موبایل را انجام دهد. شرکت بای مهر با تجربه های فراوان و با ارزش در زمینه ی نصب دوربین مداربسته و همچنین انجام پروژه های بزرگ و موفق در این زمینه، نیاز شما کارفرمایان و مشتریان عزیز را میشناسد و مناسبترین و بهترین سیستم امنیتی و حفاظتی را با قیمت مناسب و پشتیبانی نامحدود برای شما راه اندازی و اجرا میکند. تمام تلاش شرکت بای مهر ارائه خدمات دوربین مداربسته با رضایت کامل از شما مشتریان عزیز میباشد.

خدماتی که شرکت بای مهر ارائه میکند:

 • خدمات دوربین مدار بسته آنالوگ و ip
 • خدمات دوربین مدار بسته با سیم و بی سیم (وایرلس)
 • نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته بر بستر شبکه
 • انتقال تصویر روی موبایل و کامپیوتر و انتقال تصویر رادیوئی یا ویدئویی
 • خدمات دوربین مدار بسته دام و اسپیت دام و بولت و بقیه برندها

در خواست مشاوره برای شما عزیزان رایگان است.

[team_member image=”10522″ name=”خدمات پشتیبانی بعد از نصب دوربین مداربسته” layout=”hover” align=”center” size=”small” style=”colored” woodmart_color_scheme=”light” img=”1896″ facebook=”#” twitter=”#” instagram=”#” img_size=”full” linkedin=”#”][/team_member]
[team_member image=”10519″ name=”عرضه انواع دوربین مداربسته در تمامی برندها” layout=”hover” align=”center” size=”small” style=”colored” woodmart_color_scheme=”light” img=”1896″ facebook=”#” twitter=”#” instagram=”#” img_size=”full” linkedin=”#”][/team_member]
[team_member image=”10520″ name=”نصب و راه اندازی دوربین مداربسته” layout=”hover” align=”center” size=”small” style=”colored” woodmart_color_scheme=”light” img=”1896″ facebook=”#” twitter=”#” instagram=”#” img_size=”full” linkedin=”#”][/team_member]
[team_member image=”10521″ name=”عیب یابی و رفع انواع مشکلات دوربین مداربسته” layout=”hover” align=”center” size=”small” style=”colored” woodmart_color_scheme=”light” img=”1896″ facebook=”#” twitter=”#” instagram=”#” img_size=”full” linkedin=”#”][/team_member]

ویژگی های بهترین شرکت خدمات دوربین مداربسته

 • امکان عقد قرار داد به صورت حضوری
 • مشاوره قبل از انجام پروژه
 • پشتیبانی بعد از انجام پروژه
 • داشتن تخصص در زمینه نصب دوربین مدار بسته
 • ارائه تجهیزات با کیفیت
 • شناخت و آگاهی از تجهیزات و تکنولوژی جدید
 • شناخت کامل از برندهای موجود در بازار 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *