بهترین زمان برای سرویس پکیج برای پکیج هایی که تازه نصب شده اند هر 6 ماه یکبار می باشد. زیرا با اقدام به سرویس پکیج در زمان مناسب اگر پکیج ایراد، خرابی یا نشستی داشته باشد سریعا توسط متخصیین شناسایی تعمیر و اگر نیاز به سرویس 6 ماه داشته باشد، سرویس انجام میشود. بهتر است با تغییر فصل سال برای عملکرد بهتر پکیج اقدام به سرویس پکیج ها کنید.

آموزشگاه بای مهر برگزارکننده ی انواع رشته های تخصصی و فنی آموزش نصب پکیج، آموزش تعمیرات پکیج، آموزش تعمیرات برد پکیج، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و … میباشد.

بهترین زمان برای سرویس پکیج

سرویس پکیج شامل چیست؟

برای سرویس پکیج فصل سال بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا موارد متنوعی برای سرویس نیاز است که با هم به بررسی چند مورد مهم آن می پردازیم.

 • رسوب‌زدایی پکیج دیواری: رسوب یا جرم در لوله ها جزء شایع ترین مشکلات پکیج ها می باشد. به علت کارکرد زیاد پکیج احتمال رسوب گرفتن پکیج زیاد است که در سرویس پکیج این کار انجام می شود.
 • کم کردن بار یا فشار آب پکیج دیواری: مقدار فشار بار بین یک تا یک و نیم باید باشد که در سرویس انجام می شود.
 • کم یا زیاد شدن سیستم گرمایشی: بررسی صحت عملکرد مدار گرمایشی است اگر در لوله گرفتگی داشته باشد و آب سرد و گرم به درستی محل مورد نظر نرسد در سرویس این موارد چک می شود.
 • هواگیری پکیج که یکی از موارد مهم در سرویس پکیج می باشد زیرا دلیل صدای پکیج نیز این مورد است.
 • تنفس پکیج: دودکش و فن پکیج و نحوه ی عملکرد آن ها
 • محکم بودن محل نصب: در بسیار از موارد که متخصین شرکت بای مهر در محل حضور پیدا می کنند متوجه آن می شوند که محل نصب به صورت درست نمی باشد و احتمال خطرات بسیار زیادی رو برای شما عزیزان دارد. این کار تخصصی می باشد و بسیار مهم است. از شما خواهش میکنیم لطفا  اینکار را به متخصصین بسپارید.
 • و سایر موارد

سرویس پکیج- بای مهر

هزینه سرویس پکیج در سال 1401

در بالا دلایل نیاز شما برای سرویس کردن به موقع پکیج منزل یا محل کارتان خدمتتان عرض شد. زیرا اگر شما هر 6 ماه یکبار پکیج خود را سرویس کرده باشید طبیعتا هزینه کمتری نسبت به فردی که هر سال سرویس می کند پرداخت می کنید. زیرا سرویس پکیج هزینه بسیار بالایی ندارد اما اگر خرابی آن زیاد شده باشد و نیاز به تعویض قطعات بسیاری باشد هزینه سرویس بالا می رود.

متخصصین بای مهر در محل شما حاضر شده و پکیج شما را سرویس می نمایند و تضمین می کنند که تا 6 ماه آینده خرابی نداشته باشید مگر در موارد بسیار نادر. پس طبیعتا هزینه سرویس پکیج برای شما به صرفه تر می شود. شما نیز می توانید برای گرفتن قیمت (تعرفه) با شماره تلفن های بای مهر تماس بگیرید و درخواست خدمات دهید تا کارشناسان در کمترین زمان خدمت شما برسند.

چه موقع بهترین زمان برای سرویس پکیج دیواری است؟

زمانی که پکیج ها نیاز به سرویس دارند علائم مختلفی از خود بروز میدهند و ما شاهد این علائم خواهیم بود. از جمله عواملی که به ما نشان میدهد که پکیج نیاز به سرویس دارد میتوانیم موارد زیر را معرفی نمائیم:

 • عدم گرم شدن رادیاتورها
 • عدم گرم شدن آب مصرفی بهداشتی ساختمان
 • کم و کوتاه بودن شعله ی پکیج
 • کم شدن فشار آب مصرفی
 • روشن شدن انفجاری پکیج
 • ایجاد مشکل در سیستم گرمایشی پکیج

بهترین زمان برای سرویس پکیج

انواع سرویس پکیج

سرویس دوره ای پکیج: در سرویس دوره ای پکیج تمامی قطعات داخلی و تمامی مغزی ها و اتصالات پکیج بررسی و چک میشود. اگر قطعه ای دچار نشتی یا خرابی شده باشد باید آن را تعویض یا تعمیر کرد. معمولا سرویس های دوره ای هر 6 ماه انجام میشود.

سرویس سالیانه پکیج دیواری: در سرویس های سالیانه پمپ شستو شو ، منبع انبساط پکیج، مبدل های اولیه و ثانویه دستگاه چک و بررسی میشوند. سختی آب باعث میشود این قطعات رسوب گرفته باشند، این رسوب ها باعث نوسان آب و سرد و گرم شدن آن میگردد. برای رفع این مشکل پکیج نیاز به رسوب زدایی دارد.

در سرویس سالیانه پکیج دیواری موارد دیگری مانند پمپ پکیج و شلنگ ها ی مختلف، رادیاتورها، کنترل فشار آب و عملکرد پکیج و آزادسازی محور پمپ نیز مورد بررسی قرار میگیرد و عمل رسوب زدایی و شست و شو انجام میشود. بهترین زمان سرویس سالیانه پکیج فصل پائیز میباشد زیرا نیاز به تغییر وضعیت پکیج است و با سرویس آن، عملکرد پکیج در فصل زمستان بهتر میشود.

 

2 نظر در “بهترین زمان برای سرویس پکیج

 1. سهراب گفت:

  من از شرکت بای مهر خدمات گرفتم راضی بودم …ممنون

  1. مدیر سایت گفت:

   ممنون از دیدگاه شما دوست عزیز-رضایت شما هدف ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *