آموزشگاه بای مهر

دوره‌های الکترونیک

دوره‌های تاسیسات

دوره‌های هنر

دوره‌های خودرو

موفقیت فقط یک تصمیم است...

امروزه آموزش یک تخصص یا یک رشته فنی نیاز ضروری برای هر فرد می‌باشد. آموزشگاه‌های زیادی در ایران هستند که رشته های مختلفی را آموزش می دهند.. اما بهترین آنها می‌تواند به شما یک فن یا تخصص را یاد بدهد و بتوانید با این آموزش بدون وابستگی به فرد خاصی کسب و کار خود را راه اندازی کنید و کسب درآمد کنید. بسته به علاقه خود می‌توانید یکی از تخصص ها را با شرکت در کلاس‌های آموزشی و استفاده از پشتیبانی آموزشگاه فرا گیرید.

دوره ها

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

آموزش تعمیرات پکیج

آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی

آموزش برق ساختمان

آموزش هوشمند سازی ساختمان

آموزش تابلو برق

آموزش پی ال سی

آموزش مکانیک خودرو

آموزش برق خودرو

آموزش تعمیرات برد الکترونیک

کلاس حضوری

دوره‌های حضوری به صورت کارگاهی و عملی در محل آموزشگاه برگزار می‌گردد. افراد علاقمند به این دوره‌ها بدون محدودیت سنی و سطح سواد خاصی می‌توانند در کلاس‌ها شرکت نمایند. همچنین آموزش ‌ها صفر تا صد (از مبتدی تا پیشرفته) ویژه بازار کار می‌ باشد. بعد از پایان دوره با مشاوره از اساتید باتجربه قادر به راه اندازی کسب و کار خودتان و کسب درآمد خواهید بود. همچنین با قبولی در آزمون فنی حرفه ای مدرک رسمی و بین المللی دریافت می نمائید.

کلاس غیر حضوری

کلاس های غیر حضوری مناسب کاراموزان عزیز شهرستانی و کاراموزانی هستند که در فاصله ای دور از آموزشگاه قرار دارند. شرکت در کلاس‌های غیر حضوری برای این افراد به جهت اقتصادی به صرف تر است. سرفصل‌های کلاس غیر حضوری با دوره‌های حضوری تفاوتی ندارد و تمامی مباحث کامل آموزش داده می شود. کاراموزان دوره غیر حضوری نیز با قبولی در آزمون فنی حرفه ای می‌توانند مدرک فنی حرفه ای ور رسمی و بین المللی دریافت کنند.

دوره‌های محبوب

آموزش کلید سازی

آموزش طلا سازی

آموزش باریستا

آموزش تعمیرات یخچال

آموزش کلید سازی

آموزش طلا سازی

آموزش باریستا

آموزش تعمیرات یخچال

مزایا شرکت در دوره‌های فنی

راه اندازی کسب و کار بدون وابستگی

بعد از پایان دوره بدون وابستگی به شخص یا شرکت خاص قادر به راه اندازی کسب و کار خود هستید. 

بازار کار و درآمد عالی

همواره مشاغل فنی از پردرآمدترین مشاغل با بازار کار و درآمد عالی هستند  زیرا علم و تکنولوژی دائما در حال پیشرفت است و همواره به متخصص در زمینه مشاغل فنی نیاز است

مناسب برای مهاجرت

بسیاری از مشاغل فنی در خارج از کشور نیز دارای بازار کار عالی هستند به همین دلیل اکثر مشاغل فنی برای مهاجرت مناسب می باشند.

خدمات بای مهر

نصب دوربین مدار بسته

عکاسی و فیلم برداری

وبلاگ